Svata1-1

DENČA

Svaťa Minařík – rozdělovač

(v týmu od roku 2006)

V běžném životě finanční controller ve firmě CPI Moravia books v Pohořelicích. V osobním životě bývalý známý Casanova, nyní vzorný partner s velkými plány do budoucna, o kterých však nikomu neřekne, aby to dotyčný nevykecal jeho drahé Ladě. V hasičském životě velitel našeho družstva a tvrdý trenér zimní přípravy s krásným heslem: „Minimálně do středy nevylezou schody.“ Jeho koníčkem je spaní v autě po akcích. Kdysi byl i v Superstar, což mu v naší obci zajistilo nikdy nehasnoucí slávu. Svým muzikálním uměním nás občas překvapí při hodkové zábavě, kde po mnoho let servíroval své delikátní „cigáro od superstára“. Časem se však přesunul o stůl vedle k baňkám, kde objevil mimořádný um během zábavy společensky ničit své přátele.

AKTUALIZACE 07/2017:

Přes týden žije i s Ladou v Brně, kde pořídil byt a pracuje zda jako Controller ve společnosti Penam. Oblíbil si řízení hasičského transportéru a za volant jen tak někoho nepustí. Je člověkem pro nás ostatní těžce uvěřitelného kondičního fondu. Má také hlavní zásluhy na kvalitě naší zimní přípravy.