Svata1-1

DENČA

Vojta Ševčík – PP

(v týmu od roku 2013)

Člen SDH Vrbka, kde toho času tým mužů nefunguje. Začal s náma běhat v roce 2011 ještě jako malé vyžlátko. Za roky však zmužněl a stal se z něj velmi spolehlivý a rychlý pravý proud. Jeho hlavním úkolem do sezóny je ochutnat na každých závodech veškerý jídelní sortiment, což plní naprosto svědomitě k nechápajícímu úžasu týmu našich žen.

AKTUALIZACE 07/2017:

Na závodech pořád spase, na co přijde.. Od sezóny 2017 si vyšperkoval i tréninkovou přípravu, kdy občas mezi útoky lupne nějakou tu palačinku. Zásadní zlom v jeho životě nastal v červnu 2015. Při našem legendárním vítězství ve Zdislavicích si většina z nás odvezla draka, Vojta si odvezl ženskou. Pokračující vývoj se zapomenutou balerínou na naší hodkové zábavě a následně hledání Popelky je story vskutku pohádková. Do dnešních dnů je to láska jako trám, asi na celý život – teda doufáme. Ale bacha, jestliže láska prochází žaludkem, tak tady bude mít drahá Vendy pěknou robotu.

vojta