Hledání pokračuje

Ani o tomto víkendu (20.-21.6.) jsme si nedopřáli odpočinku a pustili se do zápolení s hadicemi. Čekal nás další díl PHL v Rymicích, a také jsme chtěli vyzkoušet jinou ligu, kterou byla Velká cena Moravské hasičské jednoty Přerov. Bohužel jsme museli opět točit sestavou, a i když ani jeden ze závodů pro nás nedopadl na 100 %, tak nás může těšit alespoň slušné umístění v Rymicích.

Tento týden jsme museli oželet trénink, protože přes týden se nám nepodařilo dát dohromady sestavu, a v náš klasický tréninkový pátek jsme měli v Sulimově naplánovaný bigbít. Předzávodní příprava tedy byla opravdu poctivá, především rozbor taktiky u baru. Ráno ovšem všichni v plné síle vstali a mohli jsme vyjet směr Rymice, kde nás čekal třetí závod seriálu PHL. Soutěž se rozběhla v plném tempu, ovšem po několika útocích se vyskytl problém s terči a závod musel být na pár minut přerušen, terče se povedlo naštěstí opravit, a tak jsme mohli začít chystat základnu i my. Útok jsme nerozběhli vůbec špatně a místní rychlá trať nás hnala rychle dopředu. Bohužel po drobném zaváhání na koši se trochu opozdila voda a proudařům se povedlo srazit terče až v čase 19,54 nalevo, a 19,94 napravo. Tento čas nás nakonec zařadil na celkové 12.místo, díky kterému jsme si mohli připsat na své konto 5 bodů.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Dodek (Nová Dědina „B“), stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Slávek, PP – Vojta

Ihned po skončení závodu mužů v Rymicích jsme vyrazili do Kokor, vyzkoušet také jinou ligu. Po příjezdu jsme se dozvěděli, že závod byl přesunut do nedaleké Rokytnice. Dráha trochu připomínala naši tréninkovou trať na Vrbce, a nebyla vůbec snadná. Sestavu jsme měli oproti rannímu závodu kompletní, a náš útok jsme rozběhli velmi zajímavě. Především vzadu se kluci vyznamenali a voda se jim podařila opravdu kvalitně. Bohužel se opět projevil náš neduh a přišlo nějaké to zaváhání. Tentokrát potkalo Slávka na levém proudu, a to hned na základně, kde spadlé klubko znamenalo velké zdržení. I přesto, že strojník s vodou značně počkal, tak se nalevo doběhnout nepodařilo a zatímco napravo se objevil čas 20,81, tak nalevo to bylo nelichotivých 33,01 a 14.místo.

Sestava: koš – Tomáš B., spoj – Peťa Š., stroj – Peťa N., béčka – Jarek, rozdělovač – Svaťa, LP – Slávek, PP – Vojta